Tri Koi® Barba 6,5mm 5kg

Díky svému speciálnímu složení podporuje Tri Koi® Color barevné pigmenty koi, které leží ve vrstvě kůže. Poskytují jasné barvy a brilanci barev. Je to kompletní krmivo, ale může být také smíchány s jinými druhy potravin.

 Surový protein 34,00%

Hrubý tuk 5,50%
Surové vlákniny 3,00%
Hrubý popel 6,50%

Složení: pšenice, kukuřičný lepek, rybí moučka, sojová moučka, rýže, vojtěška, rybí olej, pivovarské kvasnice, pšeničné klíčky, výtažky z droždí, kořen lékořice, glukóza, mlezivo, éterické oleje, olej z pšeničných klíčků, lněný olej, sójový olej.

Vitamíny a minerály: železo, zinek, mangan, měď, jód, selen, vitamín A, D3

Senzorické aditiva: Astaxanthin 20 mg / kg

Technologické přísady: propionát vápenatý 2000 mg / kg, oxid křemičitý, vysrážený 500 mg / kg, BHT 150 mg / kg

Toto Krmivo je vysoce kvalitní standardní vyrobené v hokovití, ve Švýcarsku.

Pokud se seznámíte s výrobcem (Alpha CH 31265), nevyhnutelně narazíte na exkluzivní komplex mikroživin Aquaculture Guard®. Tato látka je součástí každého z potravin od hokovití.

HOMEXAN-STIMUL CONCENTRATE (HSC)
Tato unikátní kombinace z různých frakcí extraktu z kvasnic a jejich směšovacího poměru vůči sobě způsobí, že podporuje růst na požadovanou flóru v trávicím traktu bakterií mléčného kvašení a s bifidus bakterií. Tato stabilizace střevní flóry má vliv nejen pro prospěšné zdraví zvířat z, ale také vykazuje vynikající účinky, pokud jde o ranní vývoj zažívacího traktu.

Dalším účinkem HSC je, že přidáno kvasnicové extrakty stimulují imunitní systém a přispívají k detoxikaci. Na jedné straně je to způsobeno "iontoměničové efektem". Toxiny se nevratně vážou na povrch kvasinkových extraktů. To zmírňuje játra (detoxikaci) a obranu těla. Speciální látky extrahované z kvasinek v HSC jsou zapotřebí ve velkých množstvích, protože buňky těla se dělí. Je tedy zřejmé, že optimální rozvoj a vysoký denní růst může být dosaženo v případě, že dodávka těchto restriktivních kvasinkových extraktů na HSC se rozhodujícím způsobem zlepší.

Vysoký výkon je charakterizován zvýšenou rychlostí dělení buněk. HSC obsahuje kvasinkové extrakty na podporu rychlého buněčného dělení. Zvýšená rychlost dělení buněk (rychlejší růst) podporuje rozvoj zvířat a také stabilizuje imunitní funkce. Zároveň klesá potřeba údržby, protože se může ušetřit energie potřebná pro dělení buněk. Tento účinek je zejména v epitelových buňkách tenkého střeva, v jaterních buňkách. To také vede k lepší účinnosti a využití všech absorbovaných živin.


790,00 Kč