Drum Filter 35 - gravitační

Filtreco Drum filtr 35 má velmi efektivní způsob, jak odstranit i ty nejmenší částice nečistot z vašeho jezírka. Špinavá voda vstupuje do filtru prostřednictvím dnové vpusti a skimmeru. Vhodné pro jezírka do 110 000l .

Na vystupující straně je voda nasávána z bubnu. Vzhledem k tomu, část odpadní vody se nachází v přední části a v bubnu, nečistoty se budou držet na vnitřní straně bubnu. Když se začne hromadit kal ucpává síto na bubny a tím začne stoupat hladina. Když dosáhne potřebnou výšku vyšle signál který dá cyklus máchání v pohybu. Tento cyklus se skládá z aktivace bubnu motoru a stříkacího čerpadla. To umožňuje bubnu otáčet o něco víc než plný oběh a stříkací trysky vyčistí síto. Špína je vypouštěna do kanalizace přes výpusť. Tento cyklus se opakuje tak často, jak je třeba.

Buben Filtr Filtreco je přiváděn 3 x Ø 110mm vstupy skládá se ze dvou komor, které jsou odděleny. Komponenty z nerezové oceli zajišťují kvalitní povrchovou úpravu celku. Buben je také vybaven 3 jedinečných kartáči, které vrhají listy a řasy do stoky. Celý buben se snadno demontuje z filtru. Tyto rozprašovače jsou vybaveny z rychloupínacího systému tak, aby se snadno čistil. Celou tryskovou linku lze snadno demontovat. Proudnice jsou napájeny pomocí čerpadla s vysokým tlakem, který je namontován ve filtru. Měření výšky lze snadno nastavit.

Filtrační buben může být rozšířen s pohyblivým lůžkem (biokomorov).

Připojení: 3 x 110mm
Výstup: 3 x DN 110mm

Odpad: 1x 110mm

Oplachové čerpadlo: 5 bar
Rozměry: 925 x 720 x 760 mm
Hustota síta: 70micron
Max. průtok 70 000 l / h
Vhodné pro koupací jezírka do 110 000 l
Vhodné pro KOI jezírka do 35 000 l
Materiál těla filtru UV odolný polypropylen

112 000,00 Kč