BaoBio 2,5kg

BaoBio+ je vysoce koncentrovaný bakteriální přípravek s počtem bakterií více než 100 milionů na gram. Bakteriální kmeny BaoBio+ biologicky redukují škodlivé kmeny Pseudonomů a Aeromonas až o 99,9 % během 4 týdnů.

Organismy v Bao-Bio dokážou odstranit potravu pro tyto patogenní bakterie, což je značně snižuje. Za přibližně dva týdny lze očekávat snížení přibližně o 80% těchto bakterií. Po 4 týdnech asi 99,2%. Bao-Bio kromě toho obsahuje speciální bakterie, které degradují špínu. Výsledkem je, že voda je čistá a nejsou nahromaděny žádné nečistoty.

Koi mají také mnoho výhod z Bao-Bio (lepší trávení krmiva, které jim pomáhá růst a udržovat zdravěji).

Bao-Bio je 100% přírodní produkt neobsahující žádná antibiotika ani tvrdé chemikálie, které napadají ekosystém nebo biologický filtr rybníka. Je to naprosto neškodné, abyste ji mohli dokonce konzumovat. Na rozdíl od jiných srovnatelných výrobků, které pracují na stejném základě

Redukuje patogeny až o 99,9%
Zcela organické
Snižuje organický odpad

BaoBio+ byl vyvinut CSIR, Radou pro vědecký a průmyslový výzkum. CSIR je výzkumná a vývojová organizace z Jižní Afriky a patří pod ministerstvo vědy a techniky. BaoBio+ byl vyvinut na základě vědeckého výzkumu vývoje bakteriálních infekcí u okrasných ryb. Tyto infekce způsobují mimo jiné takzvanou děrovou chorobu.

BaoBio+ také snižuje organický odpad v Koi jezírkách, jako je amoniak, dusitany, dusičnany a fosfáty. To vytváří zlepšenou biologickou rovnováhu a snižuje se růst řas.

Dávkování: týdně jen 2,5 gramu na 1000 litrů. Přednostně rozpusťte a dávkujte ve filtru předem.

1 799,00 Kč