BACTOPLUS GEL 5L (100 000L)

Bacto a GEL je kombinací živých bakterií navržených speciálně pro: Údržbu filtru s nitrifikačních aktivitou, která zajistí, že všechny znečišťující látky jsou převedeny na neškodné látky.

 Bacto GEL je speciálně vyvinut pro gelovou filtraci zajišťuje dobrou adhezi tak, že bakterie se mohou spíše připevnit na filtrační materiál. Bacto plus gelové bakterie zkrácené doby uvedeme do provozu filtru ± 3/4 týdne, při stoupající teplotě.

Bacto Plus GEL se používá pro start-up / údržby nového filtru. Pak doporučujeme předložit Bacto plus na jaře (1 litr až 20.000 litrů rybniční vody). Filtr vypněte na jeden den a poskytnyťe dobré provzdušnění.

Také se ujistěte, že je vypnuta UV lampa nebo ozónové zařízení po dobu 24 hodin. Udržovací dávka do filtru (20 ml na 1000 litrů rybniční vody) Týdně. Bacto plus gelové bakterie vylučují do láhve mimo specifickou vůni.

Bacto bakterie jsou 100% přírodní a neobsahují chemické látky a jsou bez patogenů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Výhody: Lepší přilnavost na filtrační materiál, méně stresu, rychlejší provoz biologického systému, čistá voda Lepší životní prostředí

3 099,00 Kč