BACTOPLUS GEL 1 L (20 000L)

Bacto a GEL je kombinací živých bakterií navržených speciálně pro: Údržbu filtru s nitrifikačních aktivitou, která zajistí, že všechny znečišťující látky jsou převedeny na neškodné látky

 Bacto GEL je speciálně vyvinut pro biologickou filtraci zajišťuje dobrou adhezi tak, že bakterie se mohou spíše připevnit na filtrační materiál. Bacto plus gelové bakterie zkrácené doby uvedeme do provozu filtru ± 3/4 týdne, při stoupající teplotě.

Bacto Plus GEL se používá pro start / údržba nového filtru. Pak doporučujeme doplnit Bacto plus na jaře (250ml až 5.000 litrů rybniční vody).

Filtr vypněte na jeden den a poskytnyťe dobré provzdušnění. Také se ujistěte, že je vypnuta UV lampa nebo ozónové zařízení po dobu 24 hodin.

Udržovací dávka do filtru (20 ml na 1000 litrů rybniční vody) týdně. Bacto plus gelové bakterie vylučují do láhve mimo specifickou vůni. Bacto bakterie jsou 100% přírodní a neobsahují chemické látky a jsou bez patogenů.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Výhody: Lepší přilnavost na filtrační materiál, méně stresu, rychlejší provoz biologického systému, čistá voda Lepší životní prostředí

799,00 Kč