AQUA-5 DRY na 75000L

AQUA-5 DRY okamžitě redukuje a eliminuje kvetení amoniaku, dusitanů, dusičnanů a řas. Podporuje tvorbu sliznic v rybách, zmírňuje stres, dodává vodu důležitým enzymem a minerálům, tím přispívá k viditelné pohodě ryb a jsou odolnější vůči chorobám.

Poranění se také hojí rychleji, hodnota pH je stabilizovaná a sloučenina kyslíku ve vodě se zlepšuje, což podporuje chuť k jídlu a tím i růst ryb. Dostanete zdravou čistou vodu přes biologickou rovnováhu. AQUA-5 DRY je jediný přípravek na úpravu vody na světě, který obsahuje 8 bakteriálních kmenů, enzymů a minerálů a snižuje dusičnany. Má 10 až 100krát vyšší hustotu bakterií ve srovnání s jinými známými produkty a je zcela neškodný pro všechna zvířata a všechny živé - zelené rostliny. Dostatečný na 75 000 litrů

aplikace:

Týdně polévková lžíce na 10 000 ltr.
Namočte kulturu do několika litrů vody z jezírka na 1 hodinu
Během této doby, často dobře promíchejte
Pak nalijte roztok do filtru.

Vypněte UV lampy a proteinové odstředivky, protože odstraní živiny z bakterií. V případě silně znečištěných nebo zelených jezírek použijte dvojnásobné množství AQUA-5 DRY které opakujte jednou týdně, dokud se nezaznamená výrazné zlepšení. Pokud je systém dobře zatažen, stačí 4-týdenní doplňování. Trvání aplikace: - Pokud je krmení zastaveno v zimě, může být přerušeno dávkování, dokud teplota vody opět nepřesáhne 8 stupňů.

1 180,00 Kč